BALTIJOS ČEMPIONATO PUOŠMENA: D.DZINDZALETAITĖS LIETUVOS REKORDAS

Sekmadienį Uogrėje finišavo Baltijos šalių komandinis čempionatas ir Latvijos Prezidento taurės varžybos. Baltijos šalių čempionatą laimėjo Estijos komanda (311 taškų) lietuviai šį kartą liko antri (289), o varžybų šeimininkai – treti (201).

ŠLASC auklėtinių pasiekimai:

1 vieta – Trišuolis,  Dovilė Kilty – Dzindzaletaitė (J.Tribienė) 14.26 m. (LIETUVOS REKORDAS, ĮVYKDYTAS PASAULIO ČEMPIONATO NORMATYVAS).

1 vieta – 3000 m kliūtinis bėgimas, Justinas Beržanskis (D.Šaučikovas) 8:46.91 min. (geriausias Lietuvos sezono rezultatas).

2 vieta – 5000 m., Greta Karinauskaite (J.Beržanskis) 17:21.96 min. (asmeninis rekordas).

4 vieta – 100 m barjerinis bėgimas, Rasa Mažeikaitė (J.Baikštienė) 14.48 s.

5 vieta – 800 m., Aurika Balsytė (J.Beržanskis) 2:10,33 min. (sezono geriausias rezultatas).

5 vieta – 5000 m., Aurimas Rimkus (D.Šaučikovas) 15:42.07 min. (asmeninis rekordas).

6 vieta – Aukštis, Urtė Baikštytė (J.Baikštienė) 1.65 m.

8 vieta – Trišuolis. Emilija Strupaitė (J.Baikštienė) 11.69 m.