BĖGIMAS „SAULĖS MŪŠIS 2021“

BĖGIMAS „SAULĖS MŪŠIS 2021“

Jau rugsėjo 25 d. dalyvauk ,,Saulės mūšio bėgime“!  Saulės mūšio bėgimas Šiauliuose jau tapęs tradicija, siejamas su miesto gimimu ir skirtas pagerbti lietuvių pergalę Saulės mūšyje, kuris vyko 1236 m. Organizatoriai žada puikią nuotaiką, geras emocijas, nepamirštamus įspūdžius, sveiką ir turiningą laiką. Tad būk aktyvus Saulės mieste rugsėjo 25 d.!

Šiemet ypatingas dėmesys skiriamas moksleiviams. Rinksime gausiausią ir aktyviausią komandą!

Projektą sudaro sportinė ir pramoginės dalys. Renginyje ne tik gausūs apdovanojimai bėgimo nugalėtojams, bet ir šou programa.

Bėgimo NUOSTATAI. Privaloma dalyvių REGISTRACIJA.

Bėgimo trasos: 10 km; 1236 m; 500 m vaikų bėgimas; 200 m bėgimas su triračiais.

  • 1236 m distancija (gali dalyvauti bet kokio amžiaus dalyviai, su savo visa šeima ir augintiniais, kaimynais ir draugais).
  • Vaikų bėgimas (500 m distancija, dalyvauja vaikai).
  • 10 km distancija (dalyvauja sportininkai, mėgėjai ir visi norintys, bei galintys įveikti šią ilgiausią bėgimo distanciją).

Visi dalyviai bėgime dalyvauja laisva valia ir prisiima visą su dalyvavimu bėgime susijusią (tame tarpe su įvairiais sveikatos sutrikimais) riziką; kiekvienas dalyvis griežtai laikosi vyriausybės nurodymų dėl Covid-19 (kaukės renginyje rekomenduotinos, saugus atstumas ir rankų
dezinfekavimas, pajutus mažiausius negalavimus renginyje dalyvavimas griežtai draudžiamas).

Kiekvienas užsiregistravęs dalyvis sutinka su bėgimo sąlygomis. Organizatoriai neatsako už bėgimo metu patirtas traumas. Už nepilnamečius asmenis, dalyvaujančius renginyje atsako jų tėvai, globėjai, mokytojai arba treneriai.

  • Organizatorius: Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centras
  • Projekto partneris: Šiaulių miesto savivaldybė
  • Projektas ,,Sportas visiems veiklų akademija” bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content