Eurofit – 2023

Eurofit – 2023

 
Nuo lapkričio 13 d. laukiame aktyvių žmonių sudalyvauti „Sveikuolis – 2023“ projekte, išmėginti savo fizinį aktyvumą „Eurofit – 2023“ testavime!
EUROFIT’as , tai Europos mokslininkų ir vyriausybinių ekspertų dešimties metų koordinuoto darbo rezultatas, kurio paskirtis išmatuoti su sveikata susijusį žmonių fizinį pajėgumą. Pagrindinis tikslas – matuojant ir įvertinant žmonių fizinio pajėgumo požymius, susijusius su sveikata, stiprinti žmonių aktyvumą, funkcinį pajėgumą ir gerinti gyvenimo kokybę.
 

Norint dalyvauti konkurse išankstinė registracija yra privaloma. Registracija vykdoma 2023 m. nuo lapkričio 6 d. el. sveikuolis2023@gmail.com. Registruojantis būtina nurodyti: vardą ir pavardę, komandos pavadinimą ar organizaciją, gimimo metus, gimimo datą, kada atvyksite atlikti testavimo (testavimo grafikas). Registracija laikoma sėkminga tik gavus registracijos patvirtinimą.

 
Projektas nemokamas skirtas įvairaus amžiaus žmonėms. Kiekvienas dalyvis gauna po medalį ir pažymėjimą, gausiausiai komandai atitenka projekto taurė. Nugalėtojų laukia apdovanojimų vakaras.
 
 
 
TESTAVIMO VIETA: Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centras, S. Daukanto g. 25, Šiauliai.
TESTAVIMO LAIKAS: lapkričio 13 d. – lapkričio 25 d.
EURO FIT testų aprašas (iki 70 metų).
EGREPA testų aprašas (virš 70 metų).
 
Projektas finansuojamas Šiaulių miesto savivaldybės.
Organizatorius Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centras, Sportas visiems skyrius.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content