ŠIAULIŲ MIESTO SPORTO FESTIVALIS

ŠIAULIŲ MIESTO SPORTO FESTIVALIS

Rugsėjo 4 d. 12-23 val. Saulės miestas kvies visus į tradicinį ŠIAULIŲ MIESTO SPORTO FESTIVALĮ.

Renginio vieta – prie Geležinės Lapės.

Festivalio metu vyks įvairiausi sporto renginiai, įvairios edukacijos ir pramogos, Olimpinės mylios bėgimas (1988 m), SPALVOTAS VAIKŲ BĖGIMAS (500 m), BĖGIMAS SU SAVO AUGINTINIU (500 m), pramoginė ŠOU ir KONCERTINĖ programa SCENOJE, ZUMBA FIESTA, masinė SPORTAS VISIEMS MANKŠTA, vandens pramogos ir edukacijos ,,Didžiojo drakono valčių pasirodymas” Talšos ežere, pramogos mažiesiems, ,,Linksmieji batutai”, ,,Mažasis oro burbulas” su ponia Mike ir ponu Mikiu, nakties KINAS ,,APIE SPORTĄ”, DJ programa, PIKNIKAS.

Jūsų laukia daug įvairių AKTYVIŲ veiklų ir PRAMOGŲ VISAI ŠEIMAI visą dieną, atsiveskite NET ir savo AUGINTINIUS.

Renginio dalyviai turės progą susipažinti su esamomis ir naujomis sporto šakomis bei jas išbandyti (gatvės šokiai, žolės riedulys, futbolas, krepšinis, tenisas, karate, imtynės, fechtavimas, šaudymas, lengvoji atletika ir kt.).

Sudalyvavę ir išmėginę visas festivalio sportines veiklas, atsižymėję VEIKLŲ KORTELĖSE, gaunate FESTIVALIO MARŠKINĖLIUS IR MEDALĮ.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama, dalyviai neprieštarauja, kad projekto foto ir video medžiaga organizatorių būtų naudojama

viešai.

Renginio dalyviai ir žiūrovai renginio metu privalo laikytis saugumo taisyklių. Dėl ekstremalios Covid-19 situacijos Lietuvoje šventės programa derinama pagal Lietuvos vyriausybės nustatytus reikalavimus.

Kviečiame aktyviai dalyvauti ir sekti festivalio naujienas, kurių netrukus pateiksime dar daugiau!

Detalesnė INFORMACIJA. Dalyvių REGISTRACIJA. Bėgimų NUOSTATAI.

Dėmesio, renginys nemokamas! Dalyvio BILIETAS – ŠYPSENA!

      • Organizatorius: Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centras.
      • Projekto partneris: Šiaulių miesto savivaldybė.
      • Projektas ,,Sportas visiems veiklų akademija” bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content