Lietuvos kroso taurė ir baltijos šalių čempionatas

Spalio 30 dieną, Palangos botanikos parke vyko pirmasis Baltijos šalių kroso čempionatas, bei

Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės finalinis VI etapas.

Baltijos čempionatą laimėjo Latvija (154 tšk.), antroje vietoje – Estija (101 tšk.), šeimininkai liko treti (95 tšk.).
Šiaulių miesto komanda VI etape iškovojo 3 vietą miestų grupėje – 112 tšk., nusileisdama Klaipėdos (141 tšk.), bei Kauno (194 tšk.) miestų komandoms.

Geriausi ŠLASC auklėtinių rezultatai (vieta kroso taurės VI etape; vieta Baltijos šalių komandiniame čempionate:

1 vieta KT. Mergaitės 1km. 3:39 min. Felisitė Feimanaitė (D. Šaučikovas).

1 vieta KT. 5 vieta BČ. Jaunutės 2 km. 7:31 min. Adrija Prokopenko (J. Beržanskis).

1 vieta KT. 5 vieta BČ. Jaunuolės 4 km. 15:03 min. Meda Gasickaitė (D. Šaučikovas).

2 vieta KT. 6 vieta BČ. Jaunutės 2 km. 7:31 min. Adrija Jokubauskaitė (D. Šaučikovas).

2 vieta KT. 11 vieta BČ. Jaunės 3 km. 10:38 min. Andrita Markevičiūtė (J. Beržanskis).

4 vieta KT. 5 vieta BČ. Moterys 6 km. 20:16 min. Remalda Kergytė – Dauskurdienė (D. Šaučikovas).

Susumavus šešių etapų rezultatus 2021 metų Lietuvos kroso taurės nugalėtojais ir prizininkais tapo:

1 vieta. Mergaitės 1 km. Gabija Kazanavičiūtė (J. Beržanskis) – 106 tšk.

1 vieta. Jaunutės 2 km. Adrija Prokopenko (J. Beržanskis) – 106 tšk.