Šiaulių miesto vasaros sporto festivalis – 2020

Šiaulių miesto vasaros sporto festivalis – 2020

Šį savaitgalį (šeštadienį) Šiauliuose prie Salduvės piliakalnio aktyviai šurmuliavo ,,Šiaulių miesto vasaros sporto festivalis-2020“.

Renginys vyko nuo 11 valandos ryto iki 23 valandos vakaro. Festivalį atidarė olimpietis 2016 metais Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse iškovojęs bronzos medalį Edvinas Ramanauskas ir sportinių šokių klubas ,,Šypsena“ (vad. Neringa ir Žanas Untuliai).

Festivalio metu vyko įvairiausi sporto renginiai, Olimpinės mylios bėgimas, vaikų bėgimas, bėgimas su savo augintiniu, pramoginė šou ir koncertinė programa didžiojoje scenoje, zumba party, masinė sportas visiems mankšta, įspūdingas ugnies šou spektaklis „Interno“, kuriame žiūrovai išvydo gėrio ir blogio jėgų kovą.

Festivalio uždarymo proga nuo Salduvės kalno buvo leidžiami „Vilties“ žibintai. Tai socialinė akcija, skirta kovai su Covid-19.

Festivalis džiugino savo pramogomis visai šeimai.  Renginio dalyviai turėjo progą susipažinti su esamomis ir naujomis sporto šakomis bei jas išbandyti (gatvės šokiai, žolės riedulys, futbolas, krepšinis, tenisas, karate, imtynės, fechtavimas, šaudymas, lengvoji atletika ir kt.)

Festivalio metu buvo renkami trys geriausių veiklų karaliai ir jais tapo: tekvondo (Sporto centras ,,Atžalynas“), beisbolas (Radviliškio beisbolo ir softbolo klubas) ir lotynų šokiai (Sporto klubas Energy Gym). Nugalėtojams įteiktos festivalio garbės taurės.

Auditorija – miesto gyventojai ir svečiai su šeimomis, sporto mėgėjai ir gerbėjai, olimpiečiai, profesionalūs sportininkai. Projektas skirtas įvairaus amžiaus, statuso ir tautybės žmonėms. Projekto tikslas – aktyvus, sveikas ir prasmingas laisvalaikis. Festivalyje apsilankė apie 1000 dalyvių.

Sudalyvavę ir išmėginę visas festivalio sportines veiklas, kurių buvo virš 20, atsižymėję veiklų kortelėse, dalyviai gavo festivalio marškinėlius ir medalį.

Organizatorius: Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centras
Projekto partneris: Šiaulių miesto savivaldybė
Projektas ,,Sportas visiems veiklų akademija” bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

 

 

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content