ŠIAULIŲ MIESTO VASAROS SPORTO FESTIVALIS

ŠIAULIŲ MIESTO VASAROS SPORTO FESTIVALIS

Rugpjūčio 15 d. 11-23 val. Saulės miestas kvies visus į tradicinį ŠIAULIŲ MIESTO VASAROS SPORTO FESTIVALĮ.

Renginio vieta – Salduvės piliakalnis.

Festivalio metu vyks įvairiausi sporto renginiai, Olimpinės mylios bėgimas, VAIKŲ BĖGIMAS, BĖGIMAS SU SAVO AUGINTINIU (bėgimų nuostatai), pramoginė ŠOU ir KONCERTINĖ programa DIDŽIOJOJE SCENOJE, ZUMBA PARTY, masinė SPORTAS VISIEMS MANKŠTA, įspūdingas UGNIES ŠOU SPEKTAKLIS ,,INTERNO”, kuriame išvysite gėrio ir blogio jėgų kovą.

Festivalio uždarymo proga nuo Saldunės kalno leisime ,,Vilties” žibintus (socialinė akcija skirta kovai su Covid-19).

Taip pat Jūsų laukia daug įvairių veiklų ir PRAMOGŲ VISAI ŠEIMAI. Renginio dalyviai turės progą susipažinti su esamomis ir naujomis sporto šakomis bei jas išbandyti (gatvės šokiai, žolės riedulys, futbolas, krepšinis, tenisas, karate, imtynės, fechtavimas, šaudymas, joga, lengvoji atletika ir kt.).

Auditorija – miesto gyventojai ir svečiai su šeimomis, sporto mėgėjai ir gerbėjai, olimpiečiai, profesionalūs sportininkai. Projektas skirtas įvairaus amžiaus, statuso ir tautybės žmonėms.

Projekto tikslas – aktyvus, sveikas ir prasmingas laisvalaikis.

Pirmieji sudalyvavę ir išmėginę visas festivalio sportines veiklas, atsižymėję VEIKLŲ KORTELĖSE, gauna FESTIVALIO MARŠKINĖLIUS IR MEDALĮ 😲🏅😍👍
🧡 Kviečiame aktyviai dalyvauti ir sekti festivalio naujienas, kurių netrukus pateiksime dar daugiau!
💛💛💛💛🎺🤸‍♂️😍👍😊🎶😎🐱‍🏍
Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama, dalyviai neprieštarauja, kad projekto foto ir video medžiaga organizatorių būtų naudojama viešai.
🧡 Renginio dalyviai ir žiūrovai renginio metu privalo laikytis saugumo taisyklių.
Dėl ekstremalios Covid-19 situacijos Lietuvoje šventės programa derinama pagal Lietuvos vyriausybės nustatytus reikalavimus 😷
🧡 Dėmesio, dalyvavimas nemokamas!
🔥 Registruotis į bėgimus (Olimpinės mylios bėgimas 1899 m, vaikų bėgimas 500 m, su augintiniu bėgimas 500 m) kviečiame el.p. begu.sportofestivalis2020@gmail.com (vardas/pavardė; amžius; miestas; bėgimo pavadinimas)

  • Organizatorius: Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centras
  • Projektą dalinai finansuoja: Šiaulių miesto savivaldybė
  • Projektas ,,Sportas visiems veiklų akademija” bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas

 

Renginio nuoroda.

Festivalio bėgimų nuostatai.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content