Renginiai

Jau rugsėjo 25 d. dalyvauk ,,Saulės mūšio bėgime“!  Saulės mūšio bėgimas Šiauliuose jau tapęs tradicija, siejamas su miesto gimimu ir skirtas pagerbti lietuvių pergalę Saulės mūšyje, kuris vyko 1236 m. Organizatoriai žada puikią nuotaiką, geras emocijas, nepamirštamus įspūdžius, sveiką ir turiningą laiką. Tad būk aktyvus Saulės mieste rugsėjo 25 d.!

Šiemet ypatingas dėmesys skiriamas moksleiviams. Rinksime gausiausią ir aktyviausią komandą!

Projektą sudaro sportinė ir pramoginės dalys. Renginyje ne tik gausūs apdovanojimai bėgimo nugalėtojams, bet ir šou programa.

 

Bėgimo NUOSTATAI. Privaloma dalyvių REGISTRACIJA.

 • 1236 m distancija (gali dalyvauti bet kokio amžiaus dalyviai, su savo visa šeima ir augintiniais, kaimynais ir draugais).
 • Vaikų bėgimas (500 m distancija, dalyvauja vaikai).
 • 10 km distancija (dalyvauja sportininkai, mėgėjai ir visi norintys, bei galintys įveikti šią ilgiausią bėgimo distanciją).

 

Visi dalyviai bėgime dalyvauja laisva valia ir prisiima visą su dalyvavimu bėgime susijusią (tame tarpe su įvairiais sveikatos sutrikimais) riziką; kiekvienas dalyvis griežtai laikosi vyriausybės nurodymų dėl Covid-19 (kaukės renginyje rekomenduotinos, saugus atstumas ir rankų dezinfekavimas, pajutus mažiausius negalavimus renginyje dalyvavimas griežtai draudžiamas).

Kiekvienas užsiregistravęs dalyvis sutinka su bėgimo sąlygomis. Organizatoriai neatsako už bėgimo metu patirtas traumas. Už nepilnamečius asmenis, dalyvaujančius renginyje atsako jų tėvai, globėjai, mokytojai arba treneriai.

 

 • Organizatorius: Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centras
 • Projekto partneris: Šiaulių miesto savivaldybė
 • Projektas ,,Sportas visiems veiklų akademija“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Rugsėjo 4 d. 12-23 val. Saulės miestas kvies visus į tradicinį ŠIAULIŲ MIESTO SPORTO FESTIVALĮ.

Renginio vieta – prie Geležinės Lapės.

Festivalio metu vyks įvairiausi sporto renginiai, įvairios edukacijos ir pramogos, Olimpinės mylios bėgimas (1988 m), SPALVOTAS VAIKŲ BĖGIMAS (500 m), BĖGIMAS SU SAVO AUGINTINIU (500 m), pramoginė ŠOU ir KONCERTINĖ programa SCENOJE, ZUMBA FIESTA, masinė SPORTAS VISIEMS MANKŠTA, vandens pramogos ir edukacijos ,,Didžiojo drakono valčių pasirodymas“ Talšos ežere, pramogos mažiesiems, ,,Linksmieji batutai“, ,,Mažasis oro burbulas“ su ponia Mike ir ponu Mikiu, nakties KINAS ,,APIE SPORTĄ“, DJ programa, PIKNIKAS.

Jūsų laukia daug įvairių AKTYVIŲ veiklų ir PRAMOGŲ VISAI ŠEIMAI visą dieną, atsiveskite NET ir savo AUGINTINIUS.

Renginio dalyviai turės progą susipažinti su esamomis ir naujomis sporto šakomis bei jas išbandyti (gatvės šokiai, žolės riedulys, futbolas, krepšinis, tenisas, karate, imtynės, fechtavimas, šaudymas, lengvoji atletika ir kt.).

Sudalyvavę ir išmėginę visas festivalio sportines veiklas, atsižymėję VEIKLŲ KORTELĖSE, gaunate FESTIVALIO MARŠKINĖLIUS IR MEDALĮ.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama, dalyviai neprieštarauja, kad projekto foto ir video medžiaga organizatorių būtų naudojama

viešai.

Renginio dalyviai ir žiūrovai renginio metu privalo laikytis saugumo taisyklių. Dėl ekstremalios Covid-19 situacijos Lietuvoje šventės programa derinama pagal Lietuvos vyriausybės nustatytus reikalavimus.

Kviečiame aktyviai dalyvauti ir sekti festivalio naujienas, kurių netrukus pateiksime dar daugiau!

Detalesnė INFORMACIJA. Dalyvių REGISTRACIJA. Bėgimų NUOSTATAI.

Dėmesio, renginys nemokamas! Dalyvio BILIETAS – ŠYPSENA!

   • Organizatorius: Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centras.
   • Projekto partneris: Šiaulių miesto savivaldybė.
   • Projektas ,,Sportas visiems veiklų akademija“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.


Stovykla ,,Žalia karvė“ jau 6 metus iš eilės kviečia 8-15 metų vaikus kartu su Sportas visiems sveikai ir aktyviai džiaugtis vasara! 🐮💚🎈🛴🍒

Pirma stovyklos pamaina: 8-10 metai startuoja nuo liepos 12 d. Iki liepos 16 d. (5 dienos)

Antra pamaina: 11-15 metai startuoja nuo liepos 19 d. iki liepos 23 d. (5 dienos)

       • Programa interaktyvi, sportinė, pažintinė, kūrybinė.
       • Daug laiko leisime gamtoje. 💚🌞
       • Žaisime, juoksimės ir sveikai bei įdomiai leisime laiką. Tikrai nenuobodžiausime! 🙃⛹️‍♂️🤾🏼‍♀️⛹🏻‍♀️🤼🧘🏽‍♀️🛹🥋⚽️🥅🏸🎾🏀🧘‍♂️🏇
       • Dalyvių skaičius ribotas.
       • Yra papildomų sąlygų.
       • Dėl sveikatos, laikysimės visų vyriausybės nustatytų reikalavimų, higienos, saugių atstumų, temperatūros fiksavimų 🤒 ir pan. 🙏
       • Registracija ir daugiau informacijos el.p. sportasvisiems.siauliai@gmail.com 🤸‍♀️🍊🍏🍒
       • Stovyklos programa nemokama 🙌

 

Projekto organizatorius – Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro Sportas visiems skyrius 💙🤸‍♀️
Projekto partneris – Šiaulių miesto savivaldybė 💛🌷
Projektas ,,Sportas visiems veiklų akademija“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas 💜👏
Laisvų vietų nebėra.

Senio Besmegenio diena, skirta Tarptautinei Sniego dienai paminėti.

❄️ Tai sportinių žiemos pramogų edukacinis projektas visai šeimai.

❄️ Dėl pandemijos šiais metais projektas tapo virtualus.

❄️ Programoje numatomos virtualios paskaitos, rekomendacijos, treniruotės, kūrybinės užduotys, konkursai apie sveiką gyvenseną, sportą, mitybą ir linksmai sveikas pramogas žiemą.

🏂🎿⛷ 💨 Būk aktyvus net šalčiausią žiemą!  Nuo vasario 17 iki 28 dienos dalyvauk ir laimėk projekto prizus! ☃️☃️☃️Sek naujienas, nes daugiau jų netrukus. 🏂🏂💙

Projektas ,,Sportas visiems veiklų akademija“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas

Renginio nuoroda.

Rugpjūčio 15 d. 11-23 val. Saulės miestas kvies visus į tradicinį ŠIAULIŲ MIESTO VASAROS SPORTO FESTIVALĮ.

Renginio vieta – Salduvės piliakalnis.

Festivalio metu vyks įvairiausi sporto renginiai, Olimpinės mylios bėgimas, VAIKŲ BĖGIMAS, BĖGIMAS SU SAVO AUGINTINIU (bėgimų nuostatai), pramoginė ŠOU ir KONCERTINĖ programa DIDŽIOJOJE SCENOJE, ZUMBA PARTY, masinė SPORTAS VISIEMS MANKŠTA, įspūdingas UGNIES ŠOU SPEKTAKLIS ,,INTERNO“, kuriame išvysite gėrio ir blogio jėgų kovą.

Festivalio uždarymo proga nuo Saldunės kalno leisime ,,Vilties“ žibintus (socialinė akcija skirta kovai su Covid-19).

Taip pat Jūsų laukia daug įvairių veiklų ir PRAMOGŲ VISAI ŠEIMAI. Renginio dalyviai turės progą susipažinti su esamomis ir naujomis sporto šakomis bei jas išbandyti (gatvės šokiai, žolės riedulys, futbolas, krepšinis, tenisas, karate, imtynės, fechtavimas, šaudymas, joga, lengvoji atletika ir kt.).

Auditorija – miesto gyventojai ir svečiai su šeimomis, sporto mėgėjai ir gerbėjai, olimpiečiai, profesionalūs sportininkai. Projektas skirtas įvairaus amžiaus, statuso ir tautybės žmonėms.

Projekto tikslas – aktyvus, sveikas ir prasmingas laisvalaikis.

Pirmieji sudalyvavę ir išmėginę visas festivalio sportines veiklas, atsižymėję VEIKLŲ KORTELĖSE, gauna FESTIVALIO MARŠKINĖLIUS IR MEDALĮ 😲🏅😍👍
🧡 Kviečiame aktyviai dalyvauti ir sekti festivalio naujienas, kurių netrukus pateiksime dar daugiau!
💛💛💛💛🎺🤸‍♂️😍👍😊🎶😎🐱‍🏍
Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama, dalyviai neprieštarauja, kad projekto foto ir video medžiaga organizatorių būtų naudojama viešai.
🧡 Renginio dalyviai ir žiūrovai renginio metu privalo laikytis saugumo taisyklių.
Dėl ekstremalios Covid-19 situacijos Lietuvoje šventės programa derinama pagal Lietuvos vyriausybės nustatytus reikalavimus 😷
🧡 Dėmesio, dalyvavimas nemokamas!
🔥 Registruotis į bėgimus (Olimpinės mylios bėgimas 1899 m, vaikų bėgimas 500 m, su augintiniu bėgimas 500 m) kviečiame el.p. begu.sportofestivalis2020@gmail.com (vardas/pavardė; amžius; miestas; bėgimo pavadinimas)

 • Organizatorius: Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centras
 • Projektą dalinai finansuoja: Šiaulių miesto savivaldybė
 • Projektas ,,Sportas visiems veiklų akademija“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas

 

Renginio nuoroda.

Festivalio bėgimų nuostatai.

Stovykla ,,Žalia karvė“ jau puikiai pažįstama vaikams tik dar sveikesnė ir aktyvesnė vėl kviečia 6-15 metų vaikus kartu ypatingai mėgautis vasara!🐮 💚🎈

 • Pirma pamaina 👉 6-8 metai startuoja nuo birželio 29 d. iki liepos 3 d. (5 dienos)
 • Antra pamaina 👉 9-11 metai startuoja nuo liepos 13 d. iki liepos 17 d. (5 dienos)
 • Trečia pamaina 👉 12-15 metai startuoja nuo liepos 20 d. iki liepos 24 d. (5 dienos)

Programa interaktyvi, sportinė, pažintinė. Žaisime, juoksimės ir sveikai bei įdomiai leisime laiką. Tikrai nenuobodžiausime! 🙃⛹️‍♂️🤾🏼‍♀️⛹🏻‍♀️🤼🛹🥋⚽️🥅🏸🎾🏀🧘‍♂️🏇Su detalesne informacija supažindinsime užsiregistravus asmeniškai.

Stovyklos programa nemokama 🙌. Dėl sveikatos, laikysimės visų vyriausybės nustatytų reikalavimų, higienos, saugių atstumų, temperatūros fiksavimų 🤒 ir pan. 🙏

Registracija ir daugiau informacijos el.p. sportasvisiems.siauliai@gmail.com 🍊🍏🍒

Projektą ,,Sportas visiems veiklų akademija” finansuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Sporto rėmimo fondas 🔥.

*Dalyvių skaičius ribotas. Yra papildomų sąlygų.

*esant poreikiui užsakomas maitinimas ir papildomos pramogos.

LAISVŲ VIETŲ NEBĖRA!

Senio Besmegenio diena – Vasario 23 d. prie salduvės piliakalnio.

Daugiau informacijos: www.facebook.com/sportasvisiems

„JUNIOR OLYMPIC GAMES CUP 2020“ taisyklės.  Paraiška.

Sportas visiems interaktyvios veiklos.

Skip to content